2018-01 Udział dzieci z gr. IV w konkursach plastycznych

Celem konkursu plastycznego Straży Miejskiej „Moja rada na odpada” jest ukazanie alternatywnych zastosowań surowców wtórnych, zwrócenie uwagi na dużą rolę segregacji odpadów dla środowiska naturalnego, utrwalenie wiedzy w zakresie prawidłowej segregacji odpadów oraz wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji konkursowej opartej na zasadach fair-play. Udział w konkursie pozwala rozwijać kreatywność, talent i kształci zdolności artystyczne dzieci.

Konkurs został ogłoszony w pięciu kategoriach wiekowych. Swój udział zgłosiły dwie osoby z grupy Tygryski Urwiski. Kuba S. i Piotr W. Wykonali oni piękne prace, które dumnie prezentują na zdjęciu. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za chłopców.

 

Kolejny konkurs plastyczny „Zima lubi dzieci najbardziej na świecie – czyli zdrowo, bezpiecznie, zimowo…” jest organizowany w Szkole Podstawowej nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach we współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego w Kielcach. Nasze przedszkole reprezentuje Bartosz S. grupy IV, a oto praca którą wykonał z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Wyniki konkursów będą ogłoszone w lutym. Z niecierpliwością czekamy na wyniki obrad obu komisji konkursowych. Życzymy wszystkim powodzenia!!!

Cieszymy się z dużej w tym roku aktywności konkursowej dzieci naszej grupy!