2018-10-26 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w gr. IV

W bieżącym roku szkolnym w grupie IV jest realizowany program "Bezpieczny przedszkolak". W  dniach 1-15. 10. odbył się konkurs plastyczny pod hasłem "Bądź bezpieczny na drodze", którego celem było rozwijanie i popularyzowanie wśród dzieci świadomego i bezpiecznego
uczestnictwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie własne i innych użytkowników dróg.

Konkurs był adresowany do dzieci grupy IV. Tygryski licznie wzięły w nim udział i wraz ze swoimi rodzicami stworzyły piękne i bardzo różnorodne prace, bogate w ciekawe techniki. Oprócz prac rysowanych, malowanych i wydzieranek powstały przestrzenne makiety, które z zainteresowaniem oglądają dzieci, gdyż stanowią one ciekawą i edukacyjną dekorację w naszej sali. Rozstrzygnięcie konkursu zostało zaplanowane na dzień wizyty w naszej grupie Pani policjant. Ona to pogratulowała dzieciom wspaniałych prac i wręczyła przygotowane dyplomy i nagrody.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w pomoc dla dzieci i wykonanie pięknych prac dzięki którym mogły utrwalić zasady ruchu drogowego dotyczące poruszania się po drodze.