2019-02-15 Rozstrzygnięcie konkursu "Zima lubi dzieci..."

W piątek, 15 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego „Zima lubi dzieci najbardziej na świecie – czyli zdrowo, bezpiecznie zimowo…”. Organizatorami turnieju była Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 w Kielcach. Patronatem honorowym całe przedsięwzięcie objął Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach podkom. Przemysław Wójcik.

Zanim nastąpiło rozdanie nagród, przybyli goście obejrzeli przedstawienie pt. „Przygody myszki podróżniczki” w wykonaniu uczniów szkoły. Uczestnicy konkursu wzięli też udział w krótkich warsztatach. Policjanci z kieleckiej drogówki przy pomocy Autochodzika omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Konkurs był adresowany do dzieci w wieku 5 i 6 lat. Napłynęło 57 prac z 19 przedszkoli naszego miasta.

Miło jest nam poinformować, iż wśród laureatów znalazł się nasz przedszkolak - Bartosz S. z grupy IV, który zajął III miejsce. Praca Bartusia została dodatkowo nagrodzona, otrzymał też nagrodę specjalną od Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach – pana podkom. Przemysława Wójcika

Gratulujemy sukcesu!!!

Relację z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie:

https://ckinfo.pl/rozstrzygniecie-konkursu-zima-lubi-dzieci-najbardziej-na-swiecie-czyli-zdrowo-bezpiecznie-zimowo/