2019-05-10 "Zabawy głosem i dźwiękiem" ze studentami UJK

Dnia 10.05.2019 r. grupę IV odwiedziły studentki III roku EWIP z językiem angielskim UJK w Kielcach . 

Spotkanie mogło odbyć się dzięki podjętej w ubiegłym roku szkolnym współpracy naszego przedszkola z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach

Studentki pod kierunkiem dr Katarzyny Rogozińskiej przygotowały zajęcia pt. "Zabawy głosem i dźwiękiem". Zajęciom z zainteresowaniem przyglądała się pani dyrektor naszego przedszkola Teresa Suchorowska -Wieczorek.

Przeprowadzone przez studentki zabawy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i dużą aktywnością dzieci. "Tygryski"bawiły się w Indian,,nasladowały odgłosy, robiły pizze wykonując masażyk pleców, puszczały bańki mydlane. Studentki pożegnały się z dziećmi piosenką BOOGIE z układem ruchowym. Radosne twarze dzieci były oznaką, że zabawy ze studentkami bardzo im się podobały.

 Dziękujemy Pani dr Katarzynie Rogozińskiej  i studentkom za ciekawe  zajęcia obfitujące w wesołą zabawę i naukę.

Koordynatorem spotkania była Pani Dorota Pacek –Styś prowadząca zajęcia rytmiki w naszym przedszkolu.