Grupa IV - Słoneczka

Godziny pracy oddziału: 7:00 - 16:00

Wychowawczyniami grupy są: mgr Beata Przybylska oraz mgr Iwona Puchała.

Ponadto w grupie odbywa się katecheza prowadzona przez ks. Marcina Polaka.

"Słoneczka to grupa wesoła,

wszyscy chętnie chodzą do przedszkola.

Tutaj śpiewają, tańczą, ładnie recytują

i pięknie swoje przedszkole reprezentują."

Grupa IV ("Słoneczka") to 5-latki; uczęszcza do niej 25 dzieci: 13 dziewczynek i 12 chłopców. Wszystkie dzieci chodzą do przedszkola już kolejny rok i czują się jak przedszkolna rodzinka, w której każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Codzienny pobyt z rówieśnikami wyzwala u naszych wychowanków wiele radości, emocji i twórczych działań. Dzieci lubią tańczyć, śpiewać, bawić się, a przy okazji poznawać otaczający świat. Rozwijają swe zdolności i zainteresowania. Pamiętają o kulturalnym zachowaniu, znają zasady zachowania się w grupie, przestrzegają zasad kodeksu grupowego, starają się być dla siebie miłe, są wdrażane do szanowania pracy swojej i kolegów, uczą się samodzielności, współdziałania i dokonywania wyborów.  "Słoneczka" bardzo lubią zabawy ruchowe oraz ćwiczenia gimnastyczne w sali zajęć i na placu przedszkolnym. Polubiły także zajęcia z języka angielskiego i religii.

Najważniejsze, by każdy dzień, który nasi wychowankowie spędzają w przedszkolu, sprawiał im radość, a na ich twarzach był zawsze widoczny uśmiech, bo z uśmiechem i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom.

                          Udanego roku szkolnego życzą Dzieciom z grupy "Słoneczek" i ich Rodzicom -                                                           wychowawczynie: mgr Iwona Puchała i mgr Beata Przybylska