Grupa V

 

Znalezione obrazy dla zapytania tygryski grupa

" To my - dzielne przedszkolaki - starszaki"

Nasz oddział pracuje codziennie w  godzinach od 8:00  do 14:00. Naszą wychowawczynią jest pani Katarzyna Wróbel. W oddziałe pracuje również pani dyrektor oraz pani Ewa od nauki języka angielskiego oraz pani Dorota od zajęć umuzykaniających. Religii uczy ks.Łukasz Biś. 

Nasza grupa liczy 19 dzieci w wieku 6-7-lat. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z coraz to większą radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań z kolegami i koleżankami. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i  lepimy. Zawsze pamietamy o kulturalnym zachowaniu przy stole podczas spożywania posiłków oraz o spisanym przez nas kodeksie grupowym.

Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii i tygrysim noskiem świeże powietrze wdychamy. Po intensywnej zabawie i nauce  i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając bajek czytanych przez nasze panie.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy wytrwale. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele. Gry, puzzle, układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie dziecięcą wyobrażnię rozwijają.

Część dzieci chodzi do przedszkola trzeci rok, więc coraz lepiej się znają i nawiązują przyjaźnie. Dzieci serdecznie przyjęły swoich nowych kolegów, którzy przestąpili progi naszego przedszkola po raz pierwszy. Po zapoznaniu się z nowym środowiskiem jakim jest przedszkole, dzieci integrują się we wspólnej zabawie, zdobywają nowe umiejętności. Uczymy się dbać o nasze zabawki dbamy również o czystość i porządek. Uczestniczymy w zajęciach rytmiki, religii oraz języka angielskiego, gdzie pani Ewa prowadzi innowację pedagogiczną „ Angielski w świecie przedszkolaka- nauka z elemantami metody CLIL” z naszą panią wychowawczynią.

Znalezione obrazy dla zapytania tygrysek