DZIEŃ DZIECKA Z BOHATERAMI ULUBIONYCH WIERSZY W WYKONANIU RODZICÓW

Niemała niespodzianka czekała na przedszkolaki z najmłodszej grupy „Misie” z okazji Dnia Dziecka. Dzieci były mile zaskoczone, gdy zobaczyły swoich rodziców przebranych za bohaterów wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

W zaczarowany świat poezji wszystkich uczestników wprowadziła piosenka „Witajcie w naszej bajce”. Następnie Pan Hilary z wiersza Juliana Tuwima poszukiwał swoich zagubionych okularów, a dzieci mogły poznać niezwykłe przygody bohaterów utworu Jana Brzechwy „Na wyspach Bergamutach”, przedstawione poprzez recytację i przygotowane ilustracje.

Na scenie pojawili się również Kotek i Żabka. Mamy nie tylko pięknie recytowały wiersze, ale także ilustrowały ruchem piosenki o tych zwierzętach, zachęcając dzieci do wspólnej zabawy. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wraz z bajkowymi postaciami zatańczyły do utworu „Kaczuszki” oraz przy wesołej muzyce tanecznej.

Specjalne medale z gwiazdą otrzymali: mama i tata Leona, mama Kuby oraz mama Zosi Kubeckiej.

Serdecznie dziękujemy za piękne występy, zaangażowanie, kreatywność oraz poświęcony czas. Dzięki Państwa inicjatywie dzieci przeżyły wyjątkowe chwile pełne radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki otrzymały również pamiątkowe Medale Przedszkolaka.