21 marca dzieci z grupy I świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Ten dzień rozpoczęliśmy od zabaw związanych z tematyką pór roku. Nie mogło zabraknąć ulubionych żabich klas oraz ćwiczeń dźwiękonaśladowczych. Maluszki świetnie poradziły sobie również z ułożeniem puzzli.
Tego dnia odbył się również pokaz fryzur, które zostały przygotowane przez rodziców w ramach obchodów Dnia Szalonej Fryzury.
Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, śpiewając piosenki i szukając oznak Wiosny. Dzieci wykorzystały piękną pogodę i spędziły czas na placu zabaw. Dzień zakończyliśmy zajęciami ogrodniczymi - posadziliśmy piękne kwiaty, które ozdabiają nasz przedszkolny ogródek. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie dzieciom kreatywnych fryzur oraz zakupienie kwiatów.
Pierwszy Dzień Wiosny połączony z Dniem Szalonej Fryzury w grupie I
Opublikowane przez ps23
dnia
r.